ELEKTRONIKA PRO VÝTAHY
VÝTAHOVÉ ROZVADĚČE A OVLADAČE

Nabídka služeb

Odborné poradenství

Nejste odborníkem v oboru a přemýšlíte o modernizaci výtahu? Patříte mezi odborné firmy a hledáte řešení řízení výtahu pro atypický projekt? V oblasti výtahové techniky a elektroniky disponujeme odbornými znalostmi, mnohaletou praxí a zkušenostmi z instalací. Své znalosti rádi předáváme dál všem zákazníkům a obchodním partnerům. Získané zkušenosti aktivně využíváme a i o ně se rádi podělíme. Pracujeme vždy s cílem najít pro Vás ekonomické, technicky vyspělé a funkční řešení.

Vývoj a doplnění SW i HW dle potřeb

Požaduje zákazník řešení, nebo funkci, kterou nenabízí standardní verze řídící elektroniky, ani žádný z doplňkových modulů? Chcete Vaše řešení odlišit od konkurence specifickou funkcí? Nebo máte zájem posunovat výtahovou elektroniku, ve smyslu moderních trendů a technologií, kupředu spolu s námi? Pak využijte možnost zadat si u nás vývoj a doplnění SW i HW dle aktuálních potřeb a námětů.

Školení a semináře

Máte zájem o naše produkty a chcete je používat při opravách a modernizacích výtahů? Nebo jste převzali do servisu výtah s naší elektronikou a potřebujete se s naší elektronikou seznámit a proškolit vaše pracovníky? V tomto případě pro Vás máme připravena praktická školení v oblastech montáže, nastavení, programování, provozu a servisu našich výrobků výtahové techniky. Proškolené osoby obdrží certifikát.

© 2004-2018 - TTC TELSYS, a.s.  |  IČ 25641051  |  Všechna práva vyhrazena  |  Jsme součástí TTC HOLDING, a.s.  |  Tyto stránky nepoužívají Cookies