ELEKTRONIKA PRO VÝTAHY
VÝTAHOVÉ ROZVADĚČE A OVLADAČE

O společnosti TTC TELSYS

Co Vám TTC TELSYS nabízí

TTC TELSYS, a.s. se řadí mezi respektované přední české výrobce a dodavatele výtahové elektroniky a techniky. Díky zkušenému a stabilnímu týmu pracovníků se nám podařilo překonat nejednu překážku. Společnost vykazuje již několik let stabilní finanční výsledky a z pohledu zákazníků také vysokou kvalitu dodávaných výrobků i služeb. Výrobky společnosti jsou instalovány v tisících výtazích po celé České i Slovenské republice.

V naší nabídce naleznete:

  • produkty výtahové techniky a elektroniky s garancí mimořádné kvality zpracování a vysokou spolehlivostí,
  • služby odborných konzultací a školení v oblasti výtahové techniky, vedených odbornými pracovníky firmy s dlouholetou praxí a mnoha zkušenostmi z oboru,
  • produkty z jiných segmentů jako například ovladače motorových pohonů, translátory a komunikátory.

Naši zákazníci nejvíce oceňují naši odbornost, pracovitost a schopnost najít vždy spolehlivé technické řešení pro každé zadání. Naše produkty jim pak přináší jistotu funkčnosti a minimálních provozních nákladů.

Historie společnosti - výtahová technika z pohledu času

Počátek vývoje elektroniky pro řízení výtahů se v naší společnosti datuje již od roku 1995. Úspěšnou éru dodávek mikroprocesorových řízení jsme započali vývojem patrové vložky PV17. V rekordním čase necelého roku pak spatřila v roce 1996 světlo světa plnohodnotná jednotka řízení RVM1. Spolu s touto jednotkou se souběžně vyvíjely další doplňky, zejména desky indikace řady DI.

Rostoucí požadavky na různá provedení výtahů - jedno- a dvourychlostní, s frekvenčním měničem, různé typy pohonů a příslušenství - směřovaly naše úsilí dále a do prodeje jsme uvedli další modely jednotek řízení jako RVM2 (1999) a RVMAlfa (2001). Základní jednotky opět doplňovala široká škála modulů pro podporu normou stanovených či zákazníkem požadovaných funkcí.

Současnost tvoří produktové portfolio výtahové elektroniky a zakázkových rozvaděčů postavených na základech desky řízení RVME, která byla představena na mezinárodním veletrhu INTERLIFT v Augsburgu v roce 2005. V roce 2012 jsme uvedli do prodeje již třetí hardwarovou verzi této úspěšné řídící desky. Výrazně se rozšířila nabídka různých typů displejů od základních segmentových až po dnes oblíbené LCD barevné displeje. Uvedení kabinových modulů MKU a DKT nám pomohl doplnit sortiment produktů také o prvky přivolávačů a kabinových tabel vlastní výroby.

Nežijeme však pouze historií a myslíme i na budoucnost. Stále hledáme a zpracováváme nové myšlenky a nápady, které proměníme ve vysoce kvalitní a trendy sledující produkty výtahové techniky a elektroniky.

© 2004-2018 - TTC TELSYS, a.s.  |  IČ 25641051  |  Všechna práva vyhrazena  |  Jsme součástí TTC HOLDING, a.s.  |  Tyto stránky nepoužívají Cookies