ELEKTRONIKA PRO VÝTAHY
VÝTAHOVÉ ROZVADĚČE A OVLADAČE

Tabla a přivolávače pro výtahy

Kabinová tabla

Kabinová tabla jsou vyráběna na základě požadavku zákazníka. Mohou být vybavena tlačítky, LED, OLED nebo LCD displeji (až 7"), tísňovým hlasovým komunikátorem, mluvícím zařízením, nouzovým osvětlením a dalšími produkty kompletně z naší produkce.

Možnosti vybavení
(klikněte na obrázek pro větší)

Přivolávače

Patrové přivolávače jsou vyráběny na základě požadavku zákazníka. Mohou být vybaveny tlačítky a různými typy displejů kompletně z naší produkce.

Možnosti vybavení
(klikněte na obrázek pro větší)

Modul přivolávače do stanice MPS

Modul umožňuje volbu a indikaci v jedné stanici. Obsahuje TFT displej, vstupy pro 2 tlačítka voleb a klíčkový spínač, výstupy pro potvrzení 2 voleb a pro reproduktor. Rozšířená verze MPS+ má navíc vstup pro přístupový systém (Dallas, RFID,...), obvod pro možnost dotykového ovládání a konektor MicroMatch pro možnost připojení 10-žilovým plochým kabelem.


Tlačítka

Tlačítka Tx

Samostatné tlačítko nerezové v provedení antivandal. Potvrzení volby zelené, modré (žluté pro alarm) vyvedené samostatně, 1x spínací kontakt vyvedený samostatně.

Dodávaná tlačítka
OznačeníPodsvícení
TBmodré
TGzelené
TYžluté

Soubory ke stažení:
Tlačítka - katalogový list

Tlačítka TS1x-x

Sestava tlačítka Tx a podsvětleného symbolu S1, podsvětlení a potvrzení voleb zelené, modré (žluté pro alarm) vyvedené samostatně, 1x spínací kontakt vyvedený samostatně, s Braillem nebo bez.

Dodávaná tlačítka
OznačeníPodsvícení
TS1B-xmodré
TS1G-xzelené
TS1Y-Zžluté (alarm-zvonek)

Soubory ke stažení:
Tlačítka - katalogový list

Tlačítka TS2x-x

Tlačítko Tx doplněné o štítek S2 se symbolem a Braillem vyrobeným z nerezového plechu rozměru tloušťky 1 mm.

Dodávaná tlačítka
OznačeníPodsvícení
TS2B-xmodré
TS2G-xzelené
TS2Y-Zžluté (alarm-zvonek)

Soubory ke stažení:
Tlačítka - katalogový list

Redukce tlačítek

Redukce RT14

Deska RT14 je určena k montáži do výtahových přivolávačů, které jsou připojeny k rozváděči 14-ti žilovým plochým zářezovým kabelem. Obsahuje výstup pro řízení displeje se sériovou linkou Thyssen D.

Na objednávku je možné redukce doplnit o červené LED diody pro indikaci směru jízdy.


Redukce RTS14

Deska RTS14 je určena k montáži do výtahových přivolávačů s ukazatelem směru jízdy dvoušipkou LED velikosti 45 mm, které jsou připojeny k rozváděči 14-ti žilovým plochým zářezovým kabelem.

© 2004-2018 - TTC TELSYS, a.s.  |  IČ 25641051  |  Všechna práva vyhrazena  |  Jsme součástí TTC HOLDING, a.s.  |  Tyto stránky nepoužívají Cookies